Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Щоб уникнути небезпеки під час негоди

у столиці позачергово проводять обстеження зелених насаджень
13 березня, 2019 - 11:38
ФОТО REUTERS

У столиці позачергово проведуть обстеження зелених насаджень, які можуть становити небезпеку під час негоди — урагану з сильним вітром, зливи тощо. Відповідне доручення дав заступник голови КМДА Петро ПАНТЕЛЄЄВ комунальним службам столиці, а також закликав усіх балансоутримувачів, у тому числі комерційної форми власності, виконати зазначені роботи, передає kyivcity.gov.ua.

«Наразі «Київзеленбуд» активно проводить обрізку сухостійних дерев, старих і сухих гілок, а також гілок, пошкоджених хворобами. Санітарна обрізка дуже необхідна, адже знижує ризик аварійних ситуацій. Станом на 17.00 11 березня рятувальники КАРС «Київська служба порятунку» та Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у місті Києві мали в роботі 41 заявку на ліквідацію наслідків сильного вітру (повалені дерева, зірваний дах)», — повідомив Петро Пантелєєв.

У зв’язку з цим надано доручення позачергового обстеження зелених насаджень столиці. «Я нагадую, що кожен балансоутримувач несе адміністративну відповідальність за невиконану вчасно роботу і буде оштрафований. Ми не можемо допустити, щоб чергова негода становила небезпеку для перехожих», — наголосив заступник голови КМДА.

Водночас Управління з питань цивільного захисту КМДА закликає мешканців міста бути обережними і дотримуватись основних рекомендацій під час сильного вітру:

•   усі вікна будинків щільно закрити, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні; якщо ви опинилися на вулиці, то триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі, дерев;

•   у разі сильного вітру сховатися в найближчому приміщенні або природному укритті;

•   уникати перебування поблизу великих дерев, особливо тополь, а також не паркувати поряд з ними автотранспорт. Управління з питань цивільного захисту рекомендує у разі падіння дерев чи гілок, травмування людей та інших випадків негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101 або 103.

Газета: 
Рубрика: