Простолюдин наш, за всієї байдужості до того, що нині перед ним діється, надзвичайно схильний мріяти й часто з нічев'я добуває дивовижні надії: новий доказ юности племені, яке передчуває краще життя попереду.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

Задля здоров’я людей

На столичному «Володимирському ринку» запрацювала туманоутворювальна рамка
18 травня, 2020 - 19:45
ФОТО БОРИСА КОРПУСЕНКА

Днями на території КП «Володимирський ринок» була введена в роботу туманоутворювальна рамка РД-8. Інноваційний проєкт запровадило ТОВ «А3Tech-Україна» у середині квітня цього року. КП «Володимирський ринок» стало першим торговим підприємством України, що використовує його для знезараження.

Принцип роботи такої рамки — це розпилення сумішей у вигляді туману для дезінфекції одягу та відкритих частин тіла людини. Спочатку новий бізнес-проєкт планувався для допомоги лікарям, котрі працюють з хворими на Сovid-19.

Представник ТОВ «А3Tech-Україна» так описує актуальність розробленого обладнання: «Лікар, виходячи з палати хворого, може нести на своєму костюмі цей вірус. І навіть, дотримуючись усіх норм безпеки, лікар може «підчепити» вірус, знімаючи свій костюм, яким би непроникним для інфекції не було це вбрання. Тому корисним було б дезінфікувати костюм при виході із палати, ще до зняття його. В цьому випадку наша рамка знижує в рази вірогідність зараження». Хоча випуск обладнання налагодили 16 квітня, зараз 150 медичних об’єктів уже користуються цим обладнанням: приваблива ціна, легка в користуванні рамка допомагає стримувати небезпечний вірус.

Чому КП «Володимирський ринок» також зацікавився цією пропозицією? Кожна людина може переносити на собі та своєму одязі вірус. Крім того, ринок реалізовує товар, що пакується у різноманітну тару, на поверхні якої може потрапляти та знаходитися певний час вірус. Рамка РД-8 допоможе повністю знезаразити тару, одяг чи взуття людей.

Щодо розчину, який використовується у рамці, то основними вимогами дезінфікувальної рідини є безпечність для людини. Дезінфекційний засіб із рамки потрапляє на відкриті частини тіла людини, тому КП «Володимирський ринок» дуже ретельно відбирав її, звертаючи увагу на склад, документи якості. Дезінфікувальна рідина є біоорганічним антисептиком. Вона протиалергенна, має протизапальну та ранозагоювальну дію, виконує антимікробну, бактерицидну та фунгіцидну дію. «Безпека та здоров’я людей понад усе», — цей заклик, що підтримується багатьма українськими компаніями, став своєрідним девізом і КП «Володимирський ринок».

Вікторія БАБИЧ-ВЕПРЄВА
Газета: 
Рубрика: