Суспільство, яке рівність ставить вище свободи, не отримає ні того, ні іншого.
Мілтон Фрідман, американський економіст, лауреат Нобелівської премії

Краще від найкращих

18 вересня четвертий сезон відкриє «Нова Філармонія»
14 вересня, 2017 - 11:57
ФОТО НАДАНО PR-КОМПАНІЄЮ «ДЕЛЬ АРТЕ»

У Будинку актора виступить  талановитий молодий піаніст Станіслав Христенко (США), що  нині входить до ТОП-10 рейтингу всесвітньо відомих музикантів. Концерт відбудеться у рамках міжнародної серії Master Piano, і відкриє  четвертий сезон «Нової Філармонії».

Станіслав Христенко народився у Харкові, але вже 8 років живе у США. Його графік концертів розплановано на декілька років вперед — він виступає з найвідомішими оркестрами світу і співпрацює з провідними диригентами. Нині піаніст є також артистом знаменитої американської компанії з виготовлення роялів Steinway & Sons. Нагадаємо, свого часу цю компанію представляли такі віртуози, як Антон Рубінштейн, Ігор Стравинський, Сергій Рахманінов, Сергій Прокофьєв та Володимир Горовиць.

У творчому активі С.Христенка перемоги на престижних міжнародних змаганнях піаністів, зокрема, він отримав «Золоту медаль» Міжнародного конкурсу піаністів у Клівленді, Першу премію Міжнародного конкурсу піаністів Марії Канальс, а також Четверту премію на Міжнародному конкурсі Королеви Єлизавети у Брюсселі.

На концерті у Києві прозвучать твори романтиків Ф. Шуберта та Й. Брамса, а також Дж. Гершвіна. Особливим дарунком для всіх поціновувачів фортепіано стане виконання «Сонатини» видатного українського композитора Євгена Станковича, який 19 вересня святкуватиме своє 75-річчя.

Ольга СТЕЛЬМАШЕВСЬКА
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments