Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Краще від найкращих

18 вересня четвертий сезон відкриє «Нова Філармонія»
14 вересня, 2017 - 11:57
ФОТО НАДАНО PR-КОМПАНІЄЮ «ДЕЛЬ АРТЕ»

У Будинку актора виступить  талановитий молодий піаніст Станіслав Христенко (США), що  нині входить до ТОП-10 рейтингу всесвітньо відомих музикантів. Концерт відбудеться у рамках міжнародної серії Master Piano, і відкриє  четвертий сезон «Нової Філармонії».

Станіслав Христенко народився у Харкові, але вже 8 років живе у США. Його графік концертів розплановано на декілька років вперед — він виступає з найвідомішими оркестрами світу і співпрацює з провідними диригентами. Нині піаніст є також артистом знаменитої американської компанії з виготовлення роялів Steinway & Sons. Нагадаємо, свого часу цю компанію представляли такі віртуози, як Антон Рубінштейн, Ігор Стравинський, Сергій Рахманінов, Сергій Прокофьєв та Володимир Горовиць.

У творчому активі С.Христенка перемоги на престижних міжнародних змаганнях піаністів, зокрема, він отримав «Золоту медаль» Міжнародного конкурсу піаністів у Клівленді, Першу премію Міжнародного конкурсу піаністів Марії Канальс, а також Четверту премію на Міжнародному конкурсі Королеви Єлизавети у Брюсселі.

На концерті у Києві прозвучать твори романтиків Ф. Шуберта та Й. Брамса, а також Дж. Гершвіна. Особливим дарунком для всіх поціновувачів фортепіано стане виконання «Сонатини» видатного українського композитора Євгена Станковича, який 19 вересня святкуватиме своє 75-річчя.

Ольга СТЕЛЬМАШЕВСЬКА
Газета: 
Рубрика: