Відродження духу народного в діяльності невеликої верхньої верстви залежить від близькості цієї верстви до маси й любові до неї.
Пантелеймон Куліш, український письменник, фольклорист, етнограф, мовознавець, перекладач, критик

Тріумфальні «Кіборги»

Стрічку Ахтема Сеїтаблаєва покажуть за кордоном, а в українському прокаті покази продовжили до середини березня
13 лютого, 2018 - 10:35
МАКАР ТИХОМИРОВ («МАЖОР») У ФІЛЬМІ «КІБОРГИ» / ФОТО З САЙТА VETERANO.COM.UA

Кінофільм «Кіборги» про героїв-оборонців Донецького аеропорту продовжено до середини березня, повідомив «Детектору медіа», посилаючись на дистриб’юторську компанію Ukrainian Film Distribution (UFD), яка займається прокатом стрічки.

Це пов’язано з виходом картини у форматі HD, що надало можливість показати її в кінотеатрах, які не пристосовані до демонстрації цифрового формату DCP. Саме тому збільшилась і кількість екранів. Річ у тім, що не всі кінотеатри в Україні мають обладнання для трансляції фільмів у форматі DCP, тож вихід фільму в іншому форматі дозволить показати його у більшій кількості кінотеатрів. В першу чергу це стосується кінотеатрів у маленьких містах.

«Із кінця січня стрічка демонструється в HD у зв’язку з високим глядацьким попитом. Імовірно, прокат буде пролонговано до середини березня», — повідомили в UFD.

Нагадаємо, фільм вийшов у прокат 7 грудня 2017 року. Телевізійну прем’єру стрічки на «1+1» заплановано на 20 лютого цього року. Наразі бокс-офіс стрічки становить 22,5 млн грн, його подивилися 309 тисяч глядачів! До речі, планується показ картини «Кіборги» і за кордоном, зокрема в ООН.

Аліса АНТОНЕНКО
Газета: 
Рубрика: