Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

«Загадайте колядувать!» на Святого Василя від «Рожаниці»

14 січня фолькгурт представить новорічно-різдвяний альбом
13 січня, 2016 - 11:09
ФОТО З VK.COM/ROZHANYTSYA

Концерт відбудеться у Національному  центрі народної культури «Музей Івана Гончара». Нагадаємо, основою діяльністю гурту «Рожаниця» є виконання автентичних пісень, відтворення традиційної календарної та родинно-побутової обрядовості, проведення майстер-класів з народних танців та ремесел.

«Для нас це дуже важлива подія, бо це перша презентація диску (хоча диск вже третій, попередні якось не складалося презентувати). Щороку ми ходимо до друзів колядувати та щедрувати і намагаємося своїм співом нести у кожну оселю свято — радість, любов, здоров’я, успіх та добрі побажання на увесь рік. Цього ж року ми щасливі, що маємо нагоду поділитися різдвяно-новорічним настроєм не лише з друзями, а й з усіма охочими, повідомляє vk.com/rozhanytsya..— Ми будемо дуже раді поколядувати, защедрувати та повіншувати Вам за давніми традиціями, а також розвеселити жартівливими піснями. І що жодні вечорниці не обходяться без танців — то звісно й Ви матимете нагоду потанцювати разом з нами традиційних танків, поринути в таємничу атмосферу зимових свят та відчути всю радість та глибинну мудрість народних пісень»...

Газета: 
Рубрика: