Найбільша і найважливіша частина виховання кожного — це те, що ми даємо собі самі.
Едвард Ґіббон, британський історик, член Парламенту Великої Британії

Зірка Йорданії заспіває... Шевченка

2 лютого Зейна Бархоум вперше виступить в Україні
1 лютого, 2017 - 10:32
ФОТО З САЙТА MUSIC.ZEINABARHOUM.COM

Музична зірка Йорданії, яка співала у провідних залах Відня, Лондона, Парижа, Рима та інших найкращих сценах Європи, дебютує в Україні. Її чарівний голос, який об’єднує культури Сходу і Заходу, зазвучить у Львівській філармонії. Організатори гастролей розказали «Дню», що буде представлено новий альбом Зейни Бархоум Alcantara II —  подія, яка не лише представить львів’янам винятковий оперний талант співачки, а й означить важливу дату — 25-річчя від дня встановлення дипломатичних відносин між Україною та Йорданським Хашимітським Королівством.

Зейна Бархоум захоплює публіку не лише своїм прекрасним сопрано, а й  креативним підходом та яскравими образами, які створює на сцені.

На концерті у Львові вона виступить разом із сирійським тенором Басемом Алкоуром та Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії під диригуванням Лоренцо Таціері (Італія). У програмі вечора лунатимуть шедеври Жоржа Бізе, Джузеппе Верді, Франца Шуберта, Джоаккіно Россіні та буде представлено різноманіття європейської оперної класики, а також прозвучать арабські пісні. Сюрпризом  стане прем’єра пісні на слова Тараса Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий» арабською мовою. Цей поетичний твір Кобзаря побачив світ у перекладі 2014 року арабською мовою на прохання Посла України в Йорданії.  2 лютого він зазвучить у виконанні Зейни Бархоум, вибудовуючи культурний міст між нашими країнами.

Аліса АНТОНЕНКО
Газета: 
Рубрика: