Ані багатство, ані влада, ані могутність і сила не окупить глупоти й не заступить мудрости; без мудрости сила чи значення буде в найліпшім разі робити враження якогось фізичного рідкісного явища, а лише мудрість буде імпонуючим духовним людським явищем.
Андрей Шептицький, предстоятель Української Греко-Католицької Церкви, Митрополит Галицький та Архієпископ Львівський

Не втратити себе

На телеканалі «1+1» — відверта розмова з режисером Дмитром Мойсеєвим
26 травня, 2017 - 13:42
ФОТО НАДАНО АВТОРОМ

Вночі з 28 на 29 травня о 00.50 у програмі «Арґумент-Кіно» на телеканалі «1+1» у розмові з режисером Дмитром Мойсеєвим ітиметься про прокат його фільму «Час хризантем».

Назва цієї кінодрами, що вона на початку червня братиме участь у XVI Трансильванському міжнародному кінофестивалі (Румунія), відсилає нас до Японії, де в пору цвітіння хризантем люди поринають у роздуми про своє життя, роздивляючись квіти. Але в кадрі Україна, Київ... Після втрати чоловіка внаслідок важкої хвороби Ольга купує автомобіль і рушає в подорож містом. На своєму шляху вона зустрічає людей, що втратили себе: хтось — через постійну брехню, хтось — через невдалий життєвий вибір. Декому з них Ольга допомагає, а декого полишає борсатися в екзистенційному болоті. У час хризантем вона переосмислює своє життя і втрату, щоб жити далі.

Традиційно у програмі — розгорнута інформація про інші кінотеатральні новинки. Зокрема, про американський фантастичний бойовик «Диво-Жінка», а ще про кіноекранізацію популярного телесеріалу «Рятувальники Малібу» й про канадсько-піденннокорейську анімацію для родинного перегляду «Спарк. Герой всесвіту».

Насамкінець — телеесеї про українського кінорежисера Вадима Кастеллі, американського актора Морґана Фримена, французького кінорежисера Алена Рене й класичний фільм Стенлі Кубрика «Суцільнометалева оболонка» (1987).

Володимир ВОЙТЕНКО
Газета: 
Рубрика: