Той, хто зневажливо ставиться до рідної мови, не може й сам викликати поваги до себе.
Олесь Гончар, український письменник

Міжнародна організація з міграції в Україні представить арт-подію DiversARTу

18 лютого, 2011 - 00:00

З метою популяризації полікультурності представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні організовує захід, що включатиме показ документальних фільмів, виставку живопису та фотографій.

Героями стрічок є відомий український художник Акбар Хурасані, біженець з Афганістану, та Ерік Ваків, учасник популярного в Україні танцювального тв-шоу «Танцюють всі». Документальні фільми будуть представлені в рамках заходу «DiversARTу: мистецтво жити разом» 19 лютого 2011 року в Київському Центрі сучасного мистецтва «М 17» (вул. Антоновича, 102-104).

Окрім того, Акбар Хурасані представить деякі свої художні твори, зокрема полотно «Дві Батьківщини: Афганістан та Україна», про яке йдеться у фільмі.

Під час заходу, крім іншого, можна буде ознайомитися з виставкою найкращих аматорських робіт із фотоконкурсу «Громадянин світу», проведеного Представництвом МОМ в Україні в мережі Facebook.

Для глядачів експозиція працюватиме протягом лише одного дня — 19 лютого. Документальні фільми демонструватимуться щогодини, починаючи з 16:00 і до закриття. Вхід на виставку вільний.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ