Хто пожертвував свободою заради безпеки, не заслуговує ні на свободу, ні на безпеку.
Бенджамін Франклін, американський учений-фізик, державний діяч, дипломат і публіцист.

Друзі з НАТО

До порту Одеси з візитом прибули кораблі Постійної військово-морської групи Альянсу
24 липня, 2017 - 19:51
ФОТО НАДАНО МІНІСТЕРСТВОМ ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Есмінець Королівських ВМС Великобританії «DUNCAN» і фрегат ВМС Туреччини «YILDIRІM» прибули до Одеси. Про це повідомляє прес-центр Командування ВМС ЗС України. З командиром походу комодором Джеймсом Морлі та командирами кораблів зустрівся командувач Військово-Морських сил ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко. Сторони наголосили на важливості розвитку співробітництва між українськими ВМС і НАТО, флотами країн-партнерів, з точки зору зміцнення безпеки на морі та у регіоні. Програма перебування кораблів передбачає, зокрема, спільні з військовослужбовцями українських ВМС заняття з боротьби за живучість корабля, доглядових операцій. 25 липня кораблі групи протягом трьох годин будуть відкриті для відвідування мешканцями та гостями міста.

Керівник виду Збройних сил України в рамках візиту кораблів також провів зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Великобританії в Україні пані Джудіт Гоф, Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом, головою Представництва НАТО в Україні Александром Вінніковим, військовими аташе.

По завершенні візиту кораблі групи НАТО № 2 (SNMG2) мають провести у Чорному морі спільно з ВМС ЗС України тренування типу PASSEX.

Валентин ТОРБА, «День»
Газета: 
Рубрика: