Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Рашистська банда «бізнесує»

4 квітня, 2022 - 11:57

Пора біомасі, привченій спостерігати «військовий серіал» з періодичними путінськими війнами, відчути себе справжніми учасниками реаліті-шоу!

«Гомельские таксисты сообщают о росте специфических заказов от российских военных. Они договариваются о доставке электроники и личных вещей в Псковскую и другие области РФ: «В Яндекс.Такси каждый день проскакивают заказы в Псков с пометкой "доставка вещей". Пытаются договариваться также на месте – готовы платить $200. Знаю, что большинство отказывается. Но допускаю, что есть подонки, которые соглашаются везти. Хотя может некоторые не задумываются, откуда это. А откуда оно может быть? Накрали. Магазины же там закрыты, а они прут коробками», - рассказал один из таксистов». Така інформація надходить з Білорусі, де орки, що дали дьору з-під Києва, розгорнули цілі базари по торгівлі краденим майном українських громадян. Там не лише техніка і сковорідки із магазинів. Люди, які вже побували в Ірпені, надсилають знайомим фото вцілілих після ракетних ударів будинків, у яких повністю розграбовані квартири російськими бандитами, вибиті двері, поламані меблі, навіть не ліньки було трощити горщики з квітами! Сфотографовані дивани, на яких нароблені купи лайна російськими «асвабадітєлямі». А ще ж і вбивства, і зняті прикраси зі зґвалтованих і вбитих українських жінок! Вочевидь, це наслідки багатовікової праці вєлікой русской культури в тілі цього, прошу пробачення, народу!

А по всєй русі вєлікой стоїть стогін, пачєму русскіх так нє любят в міре?

Дивно, чи не так? Нещодавно Марк Фейгін у своєму ютуб-каналі розповів цікаву історію про пензенських старшокласників, яким вчителька намагалась м’яко пояснити, чому ж таки росіян не люблять. За це вони її й здали дружно всім класом в ФСБ. Зараз проти цієї жінки заведено кримінальну справу і їй загрожує тюрма. Думаю, ці падлючата підуть стопами своїх «старших товаріщєй» і теж будуть класти лайно на дивани тих, кому не пощастило жити поряд із цими виродками. Якщо, звичайно, ми разом з частиною все ще притомного світу добряче не настукаємо їм по макітрі. Адже не секрет, що є частина людської біомаси, якій щось пояснити можна лише добряче постукавши в їхню цілком конкретну голову.

Сьогодні вся Україна, як і Київ, просто гудить від наведених вище новин, оплакує наших вбитих і лютує через бучанських розстріляних. Ненависть до рашистів зашкалює. Тепер, вочевидь, більше 90% громадян України ненавидять росіян. Очільники нашої країни, майте це на увазі! Народ вимагає помститися. І ця помста священна! У наших серцях викликає великий захват палаючий Бєлгород! Українці це сприймають «с чувством глубокого удовлєтворєнія»! Хочу звернутись до усіх, хто може й далі «покурити» біля складів зі снарядами, точок з іскандерами, нафтобаз ерефії, українці будуть дуже вдячні усім, хто ігнорує правила безпеки коло таких місць. Нехай «іхтамнєти» відчують себе у шкірі тих, хто вісім років змушений був терпіти й страждати від їхньої присутньої «відсутності».

А тепер щодо масових настроїв в українському соціумі сьогодні. Склалася і усталюється думка, що невинних путіноїдів не буває! Та незначна кількість росіян, яка вийшла на протести в Росії проти війни з Україною і постраждала, ті російські аналітики, які вже давно покинули цю країну зла і стали на бік демократії, правди і справедливості, звичайно, випадають із загального списку. Але їх занадто мало, щоб говорити про гідність цілого російського народу. Навіть якщо його вже не 143 мільйони, як твердить рашистська пропагандистська мерзота, а 112 (за деякими закритими даними, що прориваються у ЗМІ), що залишились внаслідок путінської ери «вставання країни з колін». Пора біомасі, привченій спостерігати «військовий серіал» з періодичними путінськими війнами (Чечня, Грузія, Крим, Донбас) по телевізору, і при цьому перейматись лише закупками у супермаркетах відчути себе справжніми учасниками реаліті-шоу! Це і буде справжня справедливість! А як відомо, в українців особливо розвинуте почуття справедливості/несправедливості. Отже, народ зовсім не проти, якщо хтось зможе повторити Бєлгород в інших містах рашки. Як сказав у черзі один чоловік, нехай наші чайники і сковорідки повилазять кацапам боком. І з цим твердженням важко не погодитись! Бізнес на українській крові повинен бути покараним!

 

Новини партнерів