Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Сьогодні прозвучить прем'єра арт-проекту "RadioSymphony UA" Симфонічного оркестру Українського радіо

5 червня, 2017 - 18:12
Фото: stv.detector.media

У понеділок, 5 червня о 19:10 на хвилі Першого каналу Українського радіо прозвучить прем'єра арт-проекту "RadioSymphony UA": Найкраще!" Симфонічного оркестру Українського радіо.

У Києві Українське радіо мовить на 105 FM, частоти УР-1 можна дізнатися тут, передає Detector.media.

Презентація арт-проекту "RadioSymphony.Ua" відбулася 1 червня 2017 року на сцені Великої акустичної концертної студії України – Будинок Звукозапису.

Разом із Великим симфонічним оркестром Українського радіо виступили солісти Національної опери України Тетяна Анісімова (сопрано), Анжеліна Швачка (мецо-сопрано), Андрій Романенко (тенор), саксофоністи України Олександр Рукомойніков та Юрій Василевич, а також віртуозна Віра Шперер (гобой) та Академічний хор Українського Радіо імені П. Майбороди. Диригував маестро Володимир Шейко.

У програмі прем'єрного концерту прозвучала класика, шедеври джазу та музика кіно: експресивний Бізе, романтичний Сен-Санс, хрестоматійний Морріконе, а також неокласик Прокоф’єв і сучасний погляд молодої генерації  України –  Іван Небесний.

Родзинкою вечора став хіт усіх часів: легендарна "Карміна Бурана" Карла Орфа.

Вечір вели найвідоміші голоси Українського радіо: Дмитро Хоркін та Галина Бабій.

Нагадаємо, з міста Часів Яр Донецької області 2 червня 2017 року почалося мовлення на частоті 873 кГц Першого каналу Українського радіо (НСТУ) на окуповані території Донецької та Луганської областей.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ