Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

10 червня для вступників розпочалась додаткова реєстрація для участі у НМТ

10 червня, 2022 - 12:47
Фото kmu.gov.ua

У п’ятницю, 10 червня, розпочався додатковий період реєстрації для участі у національному мультипредметному тесті (НМТ), повідомляє Прямий.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Вступники, які не встигли заповнити реєстраційну картку до 19 квітня, можуть зареєструватися і взяти участь у додатковій сесії НМТ. Реєстрація доступна до 20 червня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Дані для входу у спеціальний сервіс будуть доступні з 25 червня. Підтвердити участь у додатковій сесії тестування можна буде з 8 до 18 липня через інформаційну сторінку.

У період з 1 до 10 серпня потрібно буде надати остаточну інформацію про бажання пройти тестування. До 12 серпня – отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для проходження НМТ, датою та часом початку тестування.

Тестування у додатковій сесії НМТ відбудеться з 16 до 20 серпня.

НМТ – комп’ютерний онлайн-тест, що складається з трьох блоків: українська мова, математика та історія України. Тест міститиме по 20 завдань з кожного блоку, виконати які потрібно за 120 хвилин.

Нагадаємо, на тлі повномасштабного вторгнення Російської Федерації довелося змінити формат зовнішнього незалежного оцінювання національного мультипредметного тесту, який цього річ його можна буде скласти як в Україні, так і за кордоном, але фізична присутність обов’язкова.

Крім того, як повідомляв “Прямий”, через війну Росії проти України змінився алгоритм вступної кампанії. Школярі в комп’ютерному форматі писатимуть національне мультипредметне тестування (НМТ), що складатиметься з блоків з української мови, математики та історії України.

Раніше в Міносвіти повідомляли, що школярі, які зареєструвалися на пробний етап зовнішнього незалежного оцінювання, який скасували, зможуть отримати сплачені кошти.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ