Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

Радіотехнічні війська провели навчання (фото)

12 серпня, 2018 - 22:27

Основними завданнями, які відпрацьовувались на цих навчаннях, було виведення радіотехнічних підрозділів та управління радіотехнічної бригади з-під удару, а також організація радіолокаційної розвідки в нових районах зосередження та на ділянках прориву.

Про це повідомляє Міноборони.

Одночасно з виконанням завдань навчання радіотехнічними військами здійснювалось тренування підрозділів зенітних ракетних військ та авіації повітряного командування «Південь» по отриманню розвідувальної та бойової інформації зі здійсненням імітованої вогневої протидії.

В рамках проведення військових маневрів були відпрацьовані питання підготовки до бойового застосування усіх підрозділів радіотехнічної бригади, що розташовані та території чотирьох областей півдня України, та виконано комплексні завдання по посиленню прикриття та наземної оборони.

Під час навчань особовий склад бригади удосконалив практичні навички по роботі з технікою та покращив злагодження підрозділів щодо виконання поставлених завдань за призначенням.

За оцінкою посередників, пункт управління бригади та її радіолокаційні підрозділи з усіма поставленими завданням справилися. Остаточна оцінка буде визначена після розгляду всіх матеріалів об’єктивного контролю в штабі навчань.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...