У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

Німеччина видасть Болгарії підозрюваного у вбивстві журналістки за прискореною процедурою

12 жовтня, 2018 - 12:55
Фото: dw.com

Вищий земельний суд у німецькому місті Целле у п'ятницю, 12 жовтня, повідомив про ухвалення напередодні рішення видати Болгарії чоловіка, якого підозрюють у зґвалтуванні та вбивстві тележурналістки Вікторії Марінової.

Про це пише Deutsche Welle.

"Екстрадиція обвинуваченого очікується найближчим часом", - йдеться у повідомленні суду.

Видача підозрюваного Болгарії має відбутися за прискореною процедурою упродовж 10 днів.

У повідомленні суду також зазначається, що 20-річний підозрюваний громадянин Болгарії, який був затриманий 9 жовтня за європейським ордером, заявив під час допиту, "що не хотів вбивати жертву та заперечує, що зґвалтував її". Затриманий визнав у суді, що вступив у суперечку з жертвою 6 жовтня 2018 року. За його словами, "він перебував під сильним впливом алкоголю та наркотиків і вдарив жінку в обличчя, через що та впала. Потім він підняв ії та кинув у кущі, але після цього пішов геть", повідомив суд. Підозрюваний також заперечив пограбування жертви.

У прокуратурі Болгарії заявляли, що вбивство тележурналістки, вочевидь, не пов'язане з її професійною діяльністю. Генеральний прокурор Болгарії Сотір Цацаров назвав ім'я підозрюваного - Северін Красіміров, який вже мав проблеми із законом. Міністр внутрішніх справ Болгарії повідомив, що слідчі виявили зразки його ДНК на одязі та тілі тележурналістки.

Нагадаємо, 4 дні тому у Болгарії вбили журналістку, яка розслідувала розкрадання коштів з фондів Європейського Союзу.

Вчора повідомлялося, що у Німеччині розглядають можливість екстрадиції підозрюваного у вбивстві тележурналістки Вікторії Марінової.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...