Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Сенат США підтримав нові санкції проти Росії

15 червня, 2017 - 09:00
Фото Reuters

Сенат США у середу проголосував за нові санкції проти Росії. Ініціативу підтримали 97 сенаторів, двоє виступили проти.

Як повідомляє Українська служба «Голосу Америки», документ, який підтримали сенатори з обох партій, законодавчо закріплює та посилює 6 чинних актів, підписаних попереднім президентом США Бараком Обамою.

Сенатори також пропонують доповнити перелік фізичних осіб, проти яких запроваджені санкції, росіянами, які причетні до корупції, порушення прав людини, постачання зброї силам президента Сирії Башара Асада. Нові санкції торкнуться юридичних осіб у сферах видобутку вугілля, металургії та транспорту.

Сенатори також виступили за покарання осіб, які можуть бути причетними до кібернападів на США.

Сенатори позиціонують нові санкції як покарання для Росії за її дії на міжнародній арені – ймовірне втручання в американські вибори у 2016 році, анексію Криму, підтримку режиму сирійського президента Башара Асада. У Сенаті також виступають за те, щоби президент США не міг без схвалення Конгресу пом’якшувати або скасовувати санкції.

Щоб нові санкції набули чинності, їх іще мають підтримати у Палаті представників, а також повинен підписати президент США Дональд Трамп.

Нагадаємо, перед голосуванням державний секретар США Рекс Тіллерсон закликав сенаторів не обмежувати Білий дім у можливості налагодити діалог із Кремлем.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ