Найбільша і найважливіша частина виховання кожного — це те, що ми даємо собі самі.
Едвард Ґіббон, британський історик, член Парламенту Великої Британії

Більшість готелів у Криму не приймає банківські картки

22 квітня, 2014 - 14:02

Велика частина чотиризіркових і п'ятизіркових готелів Криму на невизначений термін перестали приймати до оплати банківські картки, повідомляє "ИТАР-ТАСС" з посиланням на адміністраторів місцевих готелів .

Карткою можна розплатитися в трьох з п'яти п'ятизіркових готелів і в 11 з 18 чотиризіркових.

Опитані готельєри кажуть, що змушені призупинити безготівкові платежі, оскільки українські банки, з якими вони раніше працювали, йдуть з ринку, а співпраця з російськими банками поки офіційно не оформлена.

Відповідно до закону про особливості функціонування фінансової системи Криму і Севастополя на перехідний період українським банкам і небанківським фінансовим організаціям дозволено продовжувати роботу в цих регіонах РФ до 1 січня 2015 роки без ліцензії Банку Росії.

Але охочі продовжити роботу на півострові повинні були направити до 17 квітня в ЦБ відповідне повідомлення, чого не зробив жоден український банк.

У зв'язку з цим ЦБ наказав українським Приватбанку, Всеукраїнському акціонерному банку (ПАТ "ВіЕйБі Банк"), банку "Київська Русь" та Імексбанку припинити з 21 квітня роботу в Криму і Севастополі.

Віце-президент Асоціації російських банків Володимир Київський каже, що в середньому процедура оформлення роботи з банком займає до двох тижнів. Але власники кримських готелів поки не розуміють, як це зробити технічно, зізнається керівник відділу продажів готелю "Кримський Бриз" Едуард Якубовчак.

"Серед російських банків в Криму реально працює поки тільки один - РНКБ", - нарікає він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ