Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Мей написала депутатам 4 варіанти щодо угоди з ЄС про Brexit

23 березня, 2019 - 21:44
Фото: Reuters

Прем'єр-міністр Британії Тереза ​​Мей може не винести на третє голосування свою угоду про Brexit, якщо в парламенті не набереться достатньої підтримки.

Про це повідомляє BBC з посиланням на лист Мей депутатам.

«Тереза ​​Мей сказала депутатам, що, можливо, третє голосування щодо її угоді про Brexit не відбудуться наступного тижня, якщо не буде достатньої підтримки для її прийняття», - йдеться в повідомленні.

У листі депутатам прем'єр-міністр зазначила, що зараз уряд має чотири чітких варіанти: прийняти угоду, попросити про довгу відстрочку виходу з ЄС, відкликати статтю 50 Договору про ЄС або ж вийти з блоку без угоди.

За підсумками саміту країн-членів ЄС в ніч на п'ятницю, 22 березня, Євросоюз погодився відкласти Brexit з 29 березня на 22 травня, але за умови, що британська Палата громад проголосує за відповідну угоду наступного тижня. Якщо ж голосування провалиться втретє - Великобританія буде змушена залишити ЄС 12 квітня.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ