Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Голова ВР Парубій бере участь у засіданні весняної сесії ПА НАТО у Грузії

29 травня, 2017 - 09:24
Фото з архіву ''Дня"

Андрій Парубій перебуває із офіційним візитом у столиці  Грузії. Зараз триває його зустріч із головою грузинського парламенту Іраклієм  Кобахідзе. Також Андрій Парубій  візьме участь у Пленарному засіданні весняної сесії ПА НАТО. Засідання відбудеться у м. Тбілісі, голова українського парламенту перебуватиме у столиці Грузії сьогодні та завтра, 29-30 травня, передають на веб-порталі ВРУ.

Програмою візиту передбачено проведення двосторонніх та тристоронніх зустрічей, зокрема, з Президентом ПА НАТО Паоло Аллі, Головою Парламенту Грузії Іраклій Кобахідзе, з Президентом Грузії Георгієм Маргвелашвілі, з Прем’єр-міністром Грузії Георгієм Квірікашвілі та з Католикосом-Патріархом всієї Грузії Іллею ІІ. 

Про зустріч, яка триває, вже повідомив у своєму твіттері Паоло Аллі. 

Заплановано виступ Голови Верховної Ради України А.Парубія з доповіддю на Пленарному засіданні сесії ПА НАТО, участь у дебатах та голосуванні за проект Декларації щодо підтримки Євро-Атлантичної інтеграції Грузії. Передбачено Спільну заяву Голови Верховної Ради України А.Парубія та Президента ПА НАТО П.Аллі.

Також Голова Українського Парламенту А.Парубій разом з Головою Парламенту Грузії І.Кобахідзе зроблять заяву для преси та покладуть квіти до Монументу Героїв.

У роботі сесії візьмуть участь: Керівник депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Грузією Хвича Мепарішвілі, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Грузії Ігор Долгов, Голова Постійної делегації Верховної Ради України у ПА НАТО Ірина Фріз.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ