Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Час купувати квитки?

З 1 червня Україна розпочне перші пасажирські залізничні перевезення у далекому сполученні
21 травня, 20:15

АТ «Укрзалізниця» (УЗ) готове до відновлення пасажирських перевезень, повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури України з посиланням на главу відомства Владислава Криклія у четвер, передає «Інтерфакс-Україна».

«Уже з 1 червня Україна розпочне перші пасажирські залізничні перевезення у далекому сполученні. Карантин дав час, щоб підготуватися до прийому пасажирів. На станції «Київ-Пасажирський» вже демонтовано МАФи, встановлено сучасну систему відеонагляду, повністю відремонтовано приміський вокзал», — сказав Криклій під час інспекційного огляду станції «Київ-Пасажирський», слова якого наводить пресслужба міністерства.

Відомство повідомляє, що «Укрзалізниця» вже завершила демонтаж 35 МАФів на Вокзальній площі та у конкорсі вокзалу. Під ліквідацію підпали торговельні території, на які закінчився термін оренди, зокрема, точки продажу алкоголю на розлив. МАФи, що залишаться, будуть реконструйовані та приведені до єдиного стилю.

Крім того, за даними Мінінфраструктури, було відремонтовано будівлі приміського вокзалу. Його з’єднано накриттям з платформами та виконано їх зарежимлення, щоб унеможливити потрапляння безквиткових пасажирів. Крім цього, замінено освітлення, встановлено сучасні лави та урни, оновлено фасад, вестибюль, квиткові каси, обладнано нові туалети, які враховують потреби маломобільних груп, зокрема людей з інвалідністю та мам із немовлятами.

На вокзалах станції «Київ-Пасажирський» посилено заходи безпеки та встановлено нову систему відеонагляду — 22 камери, що мають функцію розпізнавання обличчя. Це допоможе попередити крадіжки, а також дасть можливість правоохоронним органам відстежувати правопорушників, які пересуваються поїздами. Під час інспекційного огляду станції міністр наголосив на необхідності встановлення таких систем і на приміському вокзалі.

Криклій також оглянув ремонтні роботи на ескалаторі у вестибюлі Центрального вокзалу і доручив завершити їх у короткі терміни, а не до кінця року, як планувала «Укрзалізниця». «Про жодні глобальні реформи не може йтися, якщо ми понад рік ремонтуємо ескалатор», — наголосив міністр.

Раніше Криклій заявив, що підвищення вартості залізничних квитків після закінчення карантину не буде.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати