Перейти до основного вмісту

ДЕНЬ НА ДИВАНІ

НЕСПОДIВАНО ПРО ПОЛIТИКУ
23 червня, 00:00

НАЦІОНАЛІЗМ І ПАТРІОТИЗМ

Т. Брокау (ведучий програми новин Ен-Бі-Сі):

Я не знаю більших патріотів, аніж телевізійні журналісти. ОСВІТА

Ж. Мішле (1798—1874), французький історик:

Якою є перша частина політики? Освіта. Якою є друга частина політики? Освіта. І якою є третя частина політики? Освіта. ГРОМАДСЬКА ДУМКА ТА ОПИТУВАННЯ

Т. П. О’Ніл (конгресмен і спікер):

Я провів своє власне політичне опитування. Я розмовляв із п’ятдесятьма шістьма різними людьми. Усі п’ятдесят шість сказали, що вони не думали, що Трумен може перемогти. Однак усі п’ятдесят шість сказали, що голосували за Трумена.

Р. Рейган:

Моя оцінка в країні значно зросла. Як чудово, що люди, вітаючи мене, тепер підіймають усі п’ять пальців.

Дж. Ф. Вілл (американський політичний оглядач):

Символ цієї (Буша) адміністрації — палець, змочений слиною і спрямований за вітром.

Б.Зюсман , американський письменник:

Політики ставляться до громадської думки, як до великої горили в політичних джунглях — тварини, яку треба тримати в спокої. ОРАТОРСТВО ТА ДЕБАТИ

В.Маргерітт (1866—1942), французький письменник:

Фашисти вбивають, тому що не вміють сперечатися.

А.К.Пауелл (1908—1972), конгресмен США:

Політична промова має бути, як жіноча спідниця: досить довгою, щоб бути пристойною, й досить короткою, щоб бути цікавою.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати