«Хрестоповал» триває
А політики, котрі підтримують війну в Чечні, «оцінюють» обстановку в Криму
За його словами, адміністрація Президента України неодноразово нагадувала вищим посадовим особам автономії, «що Крим — не держава, а складова її частина, і треба усвідомлювати, що ми можемо, і на що ми не маємо права».
Торкаючись конкретних положень підписаних Л.Грачем документів, С.Куніцин підкреслив, що Крим не потребує експертної оцінки російських банків у питаннях проведення електронних розрахунків на півострові і роботи з облігаціями Кримської республіканської внутрішньої позики 1996 року. «Я вважаю, що це втручання в справи іншої держави», — заявив С.Куніцин.
Коментуючи пропозицію мера Москви Юрія Лужкова про створення Міністерством майнових відносин Росії і владою Криму спільної комісії з інвентаризації використання майна на півострові, С.Куніцин зазначив, що «в цьому немає необхідності». За його словами, Фонд державного майна України, Фонд майна Криму й уряд автономії володіють для цього всіма необхідними повноваженнями.
На думку кримського прем’єра, провадити інвентаризацію та працювати «треба щодо майна, з якого є спірні питання». Зокрема, нагадав він, це стосується недобудованих і покинутих санаторіїв Росії, що знаходяться на території Криму.
Окрім цього, прем’єр піддав критиці заяви спікера автономії про вияв націонал-радикалізму та екстремізму на півострові в зв’язку з недавнім конфліктом між православними і мусульманами в селі Морське. «Треба розуміти, що такі різкі вислови можуть призвести до згубних і найважчих наслідків», — підкреслив С.Куніцин, додавши, що «шукати відповідь і ключ до розв’язання кримських проблем, у тому числі, і міжконфесійних, треба не в Москві, і не в муфтія Росії, і не в Алексія II, треба шукати тут — у Криму».