Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Не зраджуючи хобі

Безпритульний з Ріо-де-Жанейро продовжує збирати сміття на вулицях міста навіть під час пандемії
08 вересня, 10:15

Серхіо Амаро Відаль — один із понад мільйона безробітних, що мешкають у штаті Ріо. Упродовж пандемії чоловік продовжує нехтувати правилами власної безпеки, зокрема, уникає носіння маски, не має дезінфектора для обробки рук, та й мила теж, але при цьому він дбає про чистоту свого міста. Журналісти місцевих видань не один раз ловили в кадр Серхіо або за роботою, під час збирання бляшанок, або ж за відпочинком, як-от на пляжі Іпанема. Безпритульний ліг перепочити на сітку, заповнену пляшками, котрі можна здати на вторинну переробку. До речі, Іпанема вважається престижним районом в південній частині Ріо-де-Жанейро.

Як бачимо, сміття можна знайти і тут. Щодня Серхіо проходить близько 40 кілометрів, шукаючи банки по всьому узбережжю. Наприкінці дня він зазвичай збирає майже 20 кілограмів, лягаючи перепочити на свою знахідку, чим викликає цікавість пішоходів.

Місцева влада у своє чергу ще у березні оголосила про створення нових притулків для бездомних людей, аби ті могли дбати про власну гігієну та хоч якось дотримуватися заходів безпеки під час пандемії.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати