Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Про нас

12 грудня, 00:00

«Щоб довести, що Лазаренко незаконно зробив свої статки, — і тим самим обгрунтувати звинувачення у відмиванні грошей, мабуть, слід навести докази того, що він мав акції чи іншим чином був пов’язаний з Єдиними енергетичними системами (ЄЕС). Це компанія, яка торгує природним газом, саме їй 1996 року він надав виняткове право постачати газ на третину території України. Проте справжньою проблемою є те, що схема торгівлі газом, за допомогою якої Лазаренко буцімто напхав свої кишені, й досі живе та процвітає в колишній радянській республіці й підтримується високопосадовими українськими урядовцями, які прийшли після нього. Торгівля газом здається невинним бізнесом, а насправді це — система монополій і бартеру, яка призначена для того, щоб висмоктувати всі прибутки з української економіки на рахунки закордонних банків. Більше того, завдяки зусиллям українського уряду й виконавчої влади вона залишається неконтрольованою і значною мірою нелегальною».

«Файненшнл таймс», 9 грудня

«У зв’язку з цим (арештом Лазаренка) українські спостерігачі прогнозують початок міжкланових воєн в Україні, вважаючи, що це пов’язано зі спробами причетних до подібних операцій осіб, котрі були і знаходяться при владі, уникнути відповідальності. Незалежні спостерігачі вважають, що «справа Лазаренка» стала початком великомасштабної операції, спрямованої на дискредитацію швейцарських банків.»

«Независимая газета», 9 грудня

«Коли Тетяна Любченко-Мазур була директором школи дитячого балету в Києві, вона створила декілька повноцінних балетних вистав. Окрім хореографії вона писала музику й проектувала костюми. Цей процес забрав майже рік. А коли весною обдарована українська іммігрантка вступила до Інституту танцю при університеті міста Акрон, вона стала членом команди із шести осіб, які разом підготували балет «Снігуронька». Цю роботу вони завершили за два тижні. Цими вихідними відбудеться прем’єра нової вистави в театрі імені Даума в Акроні».

«Плейн ділер», 8 грудня

«Х’юстонський дизайнер інтер’єру Вільям Стаббс: «У листопаді 1993 року мені зателефонували з тим, щоб я поїхав до колишнього Радянського Союзу й розробив проект дачі для колишнього високопосадового члена компартії СРСР. Телефонував мені давній американський клієнт, який став економічним радником президента республіки... Отож я наїздив понад 400 тисяч миль, з’їв щонайменше 200 тарілок борщу і призвичаївся до такого явища, як протекція колишніх агентів КДБ. Зрештою, я збудував міст, острів, водоспад, сім будинків і полюбив цю країну і людей, які там живуть». Це далося дизайнерові нелегко. Йому доводилося відправляти численні контейнери зі США морем до Одеси, а також посилати зразки землі й води до Мюнхена, щоб там зробили радіологічний аналіз».

«Аркітекчерел дайджест», грудень

№239 11.12.98 «День»
При використанні наших публікацій посилання на газету обов'язкове. © «День»

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати