Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Про нас

17 жовтня, 00:00

«Саме Польща має окреме моральне зобов’язання турбуватися про те, щоб для ділових зв’язків, туризму, обміну молоддю і для регіональної співпраці кордони залишалися відкритими. Тому що ми знаємо із власного досвіду, як жити в країні із закритими кордонами — з візовими вимогами для виїзду в іноземні країни, із суворим контролем на кордоні тощо. Тому я проти встановлення таких кордонів між Польщею та Україною чи іншими сусідами».

З інтерв’ю президента Польщі Александра Квасьнєвського австрійській газеті «Ді Прессе», 14 жовтня

«Коли Росія прочищає горлянку, Україна починає кашляти. Світ лише тепер починає усвідомлювати, що було нездоровим чи немудрим в управлінні Москвою своїм великим, корумпованим апаратом федерального уряду та елітами, які конкурували між собою, але її західний сусід відчув ранні застережні симптоми».

«Вашингтон Пост», 14 жовтня

Молдавські авіалінії оголосили, що нелегальні біженці, які прибули до Праги літаком із Кишинева, є громадянами колишнього Радянського Союзу, а не Афганістану, як було спочатку заявлено чеською поліцією... Речник молдавського уряду Стефан Чуля повідомив, що серед пасажирів були переважно ветерани радянської війни в Афганістані. Директор Молдавських авіаліній Микола Петров сказав чеським дипломатам у Бухаресті, що на борту літака були громадяни України, Росії та Молдови, які пройшли звичайний митний контроль у Кишиневі».

Чеська агенція ЧТК, 14 жовтня

«Не віднаджені колапсом російської економіки, масовим відтоком нових інвесторів із Східної Європи та завантаженням на 48 відсотків Міжнародні авіалінії України хочуть знайти додатковий капітал, щоб збільшити свій невеликий повітряний флот і просунутися ближче до приватизації. Як і $9 млн. коштів від «Свіссейр» та Австрійських авіаліній, інші надходження капіталу буде використано для закупівлі літаків».

«Ейрлайн Файненшнл Ньюс», 12 жовтня

«Місцеві волонтери з пожертвуваним одягом прилетять до Мехіко... 6 лютого 1999 року. Друга програма «Посланці для дітей» надійшле у червні 1999 року одяг у притулки для сиріт в Україну. Нову програму допомоги організували «Ембеседейр», супермаркет «Марш» і фундація «Крістел», заснована 1998 року індіанаполіським філантропом Крістелом Де-Хаоном. Усі три організації базуються в Індіанаполісі».

«Індіанаполіс Ньюс», 14 жовтня

«Пам’ятний знак північно-західного містечка Лайчестершир подарує мешканцям українського села американський лікар, який допоміг їм покращити місцеву систему охорони здоров’я... Доктор Орест Мулка вручить цей знак наступного місяця, коли приїде до Львова. За останні п’ять років він допоміг сформувати більш ефективну систему охорони здоров’я у Львівській області, започаткувавши практику сімейних лікарів».

«Лайчестер Меркурі», 12 жовтня

Переклад Наталі ВІКУЛІНОЇ, «День»

№199 17.10.98 «День»
При використанні наших публікацій посилання на газету обов'язкове. © «День»

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати