Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Книгарня... під відкритим небом

Учора, у Всесвітній день книги та авторського права, у ліцеї- інтернаті №23 «Кадетський корпус» відбулося свято для бібліофілів
24 квітня, 12:50
ФОТО АРТЕМА СЛІПАЧУКА / «День»

Під час акції «Книгарня під відкритим небом» дівчатка у мереживних білих фартушках танцювали, співали, малювали і — найголовніше — розповідали про різні видання. Гілки дерев навколо прикрасили книжками, які зробили діти, це — яскраві паперові твори з малюнками. Друзі ліцею з Національної історичної бібліотеки України привезли стародруки XVIII століття і новіші. Кожен міг погортати вишукане видання казок Андерсена чи п’ятисотлітню історію Німеччини у картинках.

Ідея свята належить саме школярам. Учениця четвертого класу Діана Боригіна розповіла: «Ми хвилювалися, раптом щось піде не так, але свято чудове. Сама я зробила книгу про мед. Читала одну гарну книжку і захотіла придумати продовження. А улюблена моя книга — «Хроніки Нарнії».

У сквері біля ліцею школярі лишать шафу з книгами — кожен охочий братиме тут читання для себе. Близько 200 книжок учні декілька місяців збирали по домашніх та шкільних бібліотеках. «Закликаємо не тільки забирати звідси книги, а і приносити щось, — усміхається директор ліцею-інтернату №23 Наталія Головіхіна. — Книжка — це ворота до душі. У нашій школі розділене виховання, є паняночки і кадети. До події долучилися багато дівчаток, вони опитували рідних та сусідів про інтерес до книжок. Прагнемо, щоб усі об’єдналися у любові до читання. Таку акцію проводимо вперше, і багато людей відгукнулися».

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати