Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Машини поїдуть на передову

Благодійники з Іспанії придбали 23 «швидкі» та позашляховики для прикордонників Західного регіонального управління Держприкордонслужби
12 липня, 11:41

Вчора, 11 липня, автівки передали за призначенням у межах проєкту «1000 автомобілів свободи». Транспортні засоби оснащені обладнанням для реанімації поранених, а також медикаментами та іншим важливим вантажем. Усі машини поїдуть на передову. Про це повідомив на своїй сторінці у соціальних мережах керівник Львівської обласної військової адміністрації.

«Дякую іспанцям, які прониклися Україною і жертвували кошти на закупівлю допомоги, волонтерам, які координували всю роботу й привезли автівки. Ми очікували отримати 21 машину, а вони по дорозі – в Італії та Франції – придбали ще дві», – зазначив у дописі Максим Козицький.

І додав, що благодійники вже передавали 21 реанімобіль для наших прикордонників, також прийняли на лікування 21 пораненого: «Ми вдячні Іспанії і за допомогу для українців, які через військову агресію росії змушені були стати біженцями. Ця країна прийняла на тимчасове проживання понад 125 тисяч наших людей.

Дякуємо також за підтримку України на шляху до Євросоюзу. Також шана працівникам Західного регіонального управління Держприкордонслужби України – Західний кордон та усім прикордонникам, які стоять на сторожі наших кордонів від 24 лютого, а частина – виконує бойові завдання на фронті.

Нехай цей транспорт і техніка надійно служать нашим захисникам, полегшать роботу, рятують життя та наближають нас до перемоги».

Фото з ФБ-сторінки Максима КОЗИЦЬКОГО

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати