Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

«Особистий виклик»

У Херсоні директором КП призначили ветерана АТО Валентина Чеснокова
01 грудня, 11:47
ВАЛЕНТИН ЧЕСНОКОВ ПІД ЧАС НАВЧАНЬ ДЛЯ ПРИКОРДОННИКІВ НА ХЕРСОНЩИНІ

Міський голова Херсона Володимир Миколаєнко призначив директором комунального підприємства «Дорожник» учасника АТО Валентина Чеснокова. Згідно зі статутом, КП займається господарською діяльністю, спрямованою на поліпшення організації системи благоустрою, обслуговування, утримання, реконструкції, поточного та капітального ремонту дорожнього господарства міста.

«Чому я погодився? По-перше, це виклик. На минулій сесії міської ради я дуже емоційно висловився на адресу наших депутатів. Тому, коли мені запропонували очолити фактично мертве, але дуже важливе для нашого міста підприємство, я зрозумів, що це шанс вкотре довести бажання працювати не словами, а ділом. По-друге, на співбесіді з міським головою я побачив його щире прагнення до результативних змін. По-третє, мені до вподоби складні завдання, адже це зовсім нова для мене сфера діяльності. І найважливіше — я дуже люблю наше місто. Життя давно зняло з мене «рожеві окуляри», відтак я цілковито усвідомлюю, на що погодився», — коментує своє призначення Валентин Чесноков.

За його словами, першочерговими кроками на посаді стане створення команди фахівців, позбавлення залежності КП від міського бюджету, розроблення стратегії розвитку підприємства, впровадження новітніх технологій у контроль за витратами коштів КП. «Особисто в мене немає планів ставати депутатом або чиновником. Я переконаний, що керівники комунальних підприємств мають бути позапартійними і приділяти весь свій час роботі підприємства. Бізнес і політичні амбіції шкодять одне одному», — вважає Чесноков. Призначення Чеснокова на посаду директора КП отримало десятки схвальних відгуків у соцмережі та місцевих ЗМІ, адже Валентин має дуже позитивний імідж у Херсоні.

ДОВІДКА «Дня»

Валентин Чесноков народився 1972 року в Херсоні. Має вищу економічну освіту (диплом Херсонського державного аграрного університету за спеціальністю «Менеджмент організацій»). До подій Майдану Чесноков займався підприємницькою діяльністю. Після початку військової агресії РФ в Україні Валентин Чесноков став одним із найпомітніших волонтерів у Херсоні. Із жовтня 2015 року до квітня 2016-го брав участь в антитерористичній операції у складі окремої бойової прикордонної комендатури «Лисичанськ». Валентин Чесноков нагороджений медалями «Ветеран АТО», «За службу державі» та почесною грамотою начальника Східного регіонального управління ДПСУ України. У травні 2016 року Чесноков став одним із організаторів дитячого військово-патріотичного табору «Херсонська Спарта».

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати