Перейти до основного вмісту

Пропозиції спікера не знаходять одностайної підтримки

02 вересня, 00:00

Олександр Миколайович ще раз підтвердив свою прихильність ідеї негайної розробки і якомога швидшого впровадження в життя програми Національного відродження України, яка може стати об'єднуючим документом на майбутні 7–10 років, що відображає спільність поглядів Президента, прем'єра і спікера парламенту. Ця програма спочатку має бути обговорена в усіх регіонах (на кшталт всенародного обговорення проекту брежнєвської Конституції), а потім прийнята парламентом з урахуванням думок регіонів і чинної законодавчої бази. Спікер переконаний, що програма повинна бути затверджена всіма гілками влади (саме гілками, сказав він, а не керівниками цих гілок, бо гілки залишаються, а керівники з них часто злітають).

Голова ВР вважає, що пріоритети нашої економіки — це агропромисловий комплекс, енергетика і наука. Якщо розвивати переважно ці сфери, вважає пан Ткаченко, Україна відродиться з разючою швидкістю. На думку пана Ткаченка, доцільно також звільнити агропромисловий комплекс від податків на 3–5 років (крім відрахувань до фондів соціального забезпечення) і запропонувати це питання на розгляд у парламенті до кінця майбутнього року, щоби закласти відповідні норми в бюджет-99.

На оприлюднені основні тези програми Національного відродження України негайно відреагувала НДП. «Якщо виступ є вираженням офіційної позиції голови Верховної Ради, то до її розробки мали бути залучені парламентські фракції», — заявив А.Матвієнко. НДП «відмежовується від особистих думок товариша Ткаченка», але партія погоджується з низкою положень О.Ткаченка, зокрема, про відсутність політики підтримки вітчизняного товаровиробника, про нерозумно проведену приватизацію, про кризу освіти, науки та культури.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати