Перейти до основного вмісту

«Український дім» запрошує на книжкову виставку до Дня знань

Цьогорічні новинки з Бібліотеки «Дня» шукайте на стенді №74-B. Перші читачі вже діляться враженнями
27 серпня, 19:36
ФОТО ОЛЕКСІЯ ІВАНОВА

Традиційна виставка до Дня знань в «Українському домі» у Києві триватиме до 30 серпня. Програма передбачає презентації шкільної та навчальної літератури, дитячих книжок. Відвідувачів зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені зможуть поспілкуватися з письменниками. Щодня тут відбуватимуться літературні зустрічі, круглі столи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії. Відвідувачам пропонуватимуть взяти участь в благодійній акції «Придбай книжку — подаруй свято дітям, позбавленим батьківської турботи». Також у програмі: творчі майстер-класи для дітей, розважальні атракціони, аквагрим, інтерактивний ігровий майданчик та «Фестиваль морозива».

На стенді газети «День» можна буде придбати цьогорічні новинки, які щойно надійшли з друкарні: «Котел», або Справа без терміну давності» з серії «Новітня історія для «чайників» (упорядник Іван Капсамун), «Катастрофи і тріумф. Історії українських Героїв» (упорядник Марія Семенченко) та «Я — свідок. Записки з окупованого Луганська» авторства Валентина Торби. Також відвідувачі матимуть нагоду зробити попереднє замовлення книги «Повернення в Царгород».

«Сьогодні всі ми постійно читаємо новини, в голові в цей час проминають сотні думок. Хотілося б привести їх до ладу. Саме з цією метою я придбав книжку Валентина Торби — сподіваюсь, вона допоможе розібратися, — розповідає пан Едуард, один з перших власників новинки. — Сам я родом з Донбасу, бабуся та дідусь залишились у Луганській області — на щастя, у її вільній частині. Оскільки поїхати в зону окупації я не можу, хотілося б почути інформацію з перших вуст — від людини, яка там була. Думаю, перший урок, який ми повинні винести з цієї ситуації — необхідність деолігархізації. Адже Донбас свого часу фактично був відданий на відкуп олігархам. Насправді, в інших областях ситуація не надто відрізняється — хіба що місцеві олігархи не настільки орієнтовані на Росію. Безумовно держава повинна звернути також увагу на культурну, історичну політику. Війна на Донбасі — це не лише агресія Росія. Це також наслідок нашої бездіяльності».

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати