В України — уже три медалі

І це — тільки перший день першості світу з греко-римської боротьби
22 серпня, 10:32
ФОТО З САЙТА BORBA.COM.UA

У перший день юнацької першості світу з греко-римської боротьби в Зреньяніні (Сербія) «класики» розіграли медалі в п’яти вагових категоріях. Українські спортсмени завоювали три нагороди, повідомляє Укрінформ.

Срібними призерами стали Артур Полетаєв (50 кг) і Павло Мольнар (58 кг), який поступився у фіналі Михайлу Рахманову з Азербайджану і німцю Етьєну Кінсінгеру відповідно. Максим Євтушенко (54 кг) в поєдинку за «бронзу» переміг Мохаммада Мовадлейаши з Ірану. Валентин Лозинський (63 кг) посів 8-е місце, Василь Величко (100 кг) — 15-е.

У середу Україну на бійцівському килимі представили Емін Сафершаєв (42 кг), Олександр Грушин (46 кг), Владислав Кулпа (69 кг), Сейдамет Селієв (76 кг) і Владислав Прищепа (85 кг). На момент підготовки матеріалу результати поєдинків ще не були відомі.

Delimiter 468x90 ad place