Перейти до основного вмісту

Верховна Рада визначилася з ефірними потребами

05 вересня, 00:00

На розгляд Верховної Ради в ході цієї сесії намічено винести 349 питань. Із них 84 — готові до розгляду. Згідно з попереднім порядком денним, 6-8 вересня депутати будуть працювати в комітетах. На 12 вересня заплановане проведення дня уряду, на якому парламентарії заслухають інформацію Кабінету Міністрів щодо практики застосування законів про спеціальні економічні зони і спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку та інформацію щодо стану реалізації адміністративної реформи. Наступний тиждень, як планується, буде пленарним. (До речі, вчора у Харкові заступник голови ВР С.Гавриш висловив думку, що «вал критики» діяльності Ю.Тимошенко, що наростає, може привести до її відставки з посади віце-прем’єра. Якщо вона сама не подасть у відставку, підкреслив Гавриш, то доля нинішнього уряду може опинитися під знаком питання).

Журналісти традиційно були присутні на нараді 15 хвилин — під час обговорення питання, що стосується їхньої майбутньої роботи у ВР. Голова комітету з питань свободи слова та інформації Олександр Зінченко (на фото) повідомив про підготовку двох проектів постанов щодо висвітлення роботи парламенту ЗМІ. Один з них підготовлений комітетом, а другий — депутатами-членами комітету з питань свободи слова. За словами О.Зінченка, на координаційній нараді більшості, що відбулася вчора, були узгоджені наступні позиції постанови. Зокрема, пропонується щодня о 20.30 на каналі УТ-1 транслювати щоденник ВР з обов’язковим повторенням на наступний день на каналах УТ-1 та УТ-2. У прямому ефірі, зі слів глави комітету, пропонується транслювати засідання парламенту за участю Президента, прем’єр- міністра, а також дні уряду. На Першому каналі радіо о 12.30 і 17.30 пропонується транслювати щодня інформаційні щоденники про роботу парламенту тривалістю до 30 хвилин у пленарних засіданнях. Окрім цього, щоп’ятниці на Першому каналі радіо планується провести 45-хвилинну дискусійну програму про роботу парламенту за участю представників різних фракцій і груп у прямому ефірі.

Що стосується недержавних телерадіокомпаній, то О.Зінченко повідомив про досягнення домовленості з каналом СТБ про трансляцію щосуботи вечірньої підсумкової програми про роботу парламенту, а також із деякими FM-станціями про короткі блоки парламентських новин протягом 2-3 хвилин.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати