Виборчкоми Дніпропетровська «взяті» прибічниками Президента
Місцеві власті, на думку довірених осіб Олександра Мороза, при формуванні складу дільничих комісій вдалися до хитрощів. Без доведення до відома представників опозиційних партій, вони провели сесії районних рад вранці першого вересня, буквально через декілька годин після закінчення терміну подання пропозицій по кандидатурах до складу комісій. Самі пропозиції від опозиційних партій депутатам ніби не зачитували. У результаті керівні пости в дільничих виборчих комісіях, не кажучи про окружні, у більшості своїй виявилися в руках прибічників Леоніда Кучми та його союзників. Представники СПУ Сергій Воробйов і Валентина Нечта стверджують, що, за їхніми спостереженнями, в комісіях рясно представлені люди Геннадія Удовенка і Наталії Вітренко, в ряді випадків — Ржавського і Кононова.
Цікаво, що підозри в фальсифікації виборів на прес-конференції на цей раз висловили і деякі довірені особи Петра Симоненка. Мабуть, уперше з початку виборчої кампанії вони забили тривогу разом з представниками блоку «За чесні вибори!».
Неспокій учасників прес- конференції мотивовано і низкою інших характерних обставин, пов'язаних з ходом виборчої кампанії в Дніпропетровську. Так, за словами довірених осіб, у місті розповсюджують друковані фальшивки, наче б то випущені опозиційними партіями і їхніми кандидатами, які дезорієнтують виборця. Представники виконавчої влади в той же час перешкоджають поширенню агітаційних матеріалів, а відведені для розклеєння листівок щити дуже малі і віддалені від місць проживання виборців. Водночас місто заповнили плакати і транспаранти, що рекламують нині чинного Президента.
Одним з останніх прикладів чиновницького свавілля був названий зрив святкової акції в честь Дня підприємця, яку соціалісти і їхні союзники намагалися влаштувати біля Центрального ринку. Незважаючи на офіційний дозвіл влади, в сусідньому районі раптово... відключилася електрика. А запрошені на концерт артисти і виборці вимушені були розійтися по домівках ні з чим.