Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Обсяг робіт з відбудови України є безпрецедентним — Віктор Нестуля

10 лютого, 16:13

Обсяг робіт з відбудови України є безпрецедентним, бо сьогодні ми говоримо про найбільш масштабну програму відновлення в новітній історії світу. І вона буде успішною тільки за умови об’єднання зусиль, а також взаємної довіри, повідомляє ANTS.

На цьому під час панельної дискусії «Бачення процесів відновлення на національному та міжнародному рівнях», що пройшла в рамках Форуму «Сильні, як земля» Віктор Нестуля, Співзасновник Коаліції RISE Ukraine Open Contracting Partnership.

«Незабаром буде запроваджено Систему цифрового управління відбудовою України — Rebuild Ukraine digital management (RUDM). Система цифрового управління відбудовою України буде пов’язана з Реєстром пошкодженого та знищеного майна та базою геопросторових даних. Зокрема, функціонал дасть змогу:

  • розробляти план реалізації всіх стадій проєкту;
  • моніторити хід виконання проєкту в реальному часі;
  • оперативно реагувати на затримки у реалізації;
  • етапів проєкту.

У системі буде впроваджено digital-інструменти на всіх етапах реалізації інфраструктурного проєкту — від аналізу даних та планування, дизайну та закупівель, до реалізації проєкту, оцінювання якості та експлуатаційного обслуговування», — наголосив Віктор Нестуля.

Він додав, що запуск даного проєкту готується.

«Очікується, що 1 квітня система запуститься для пілотних проєктів. У кожному з них буде унікальний ідентифікатор, який буде супроводжувати проєкт на кожному етапі».

Нестуля також зазначив, що завдяки системі буде зрозуміло, кому з громад не вистачає спроможності, які потреби є у регіонах. Відтак міжнародні донори зможуть бачити потреби громад. Система забезпечить повну скоординованість і прозорість.

«Нам важливо, щоб довіра до відбудови України була не тільки у нашому суспільстві, але важливо, щоб була прозорість для платників податків країн, які допомогають Україні. Якщо громади хочуть стати пілотними в проєкті, то дам свої контакти», – сказав співзасновник Коаліції RISE Ukraine Open Contracting Partnership.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати