Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Вокальний майстер-клас

У Національній філармонії відбувся дебют творчого дуету Кононова — Кругліков
28 вересня, 11:48
ФОТО ВІКТОРА КОВАЛЕВСЬКОГО

Національний оркестр народних інструментів України радо підтримує молодих співаків. На сцені Колонного залу ім. М. Лисенка дебютували лауреати міжнародних конкурсів Марія Кононова (сопрано) та Юрій Кругліков (тенор). Хоч новачками цих співаків не назвеш бо за їхніми плечима вже сотні концертів в Україні й за кордоном, виступи в зоні АТО, а також підготовлені численні програми з української та європейської оперної і камерної класики.

Марія Кононова закінчила НМАУ з класу віолончелі (в Олени Червової) й вокалу (клас Валерія Буймістера), захистила кандидатську дисертацію з музичної естетики (керівник — Віра Сумарокова), була стажисткою і солісткою Національної опери України.

Юрій Кругліков теж закінчив НМАУ, він був улюбленим учнем славетної Євгенії Мірошниченко. В аншлаговому концерті співаки представили програму, складену з опер світового рівня — В. Белліні і Дж. Верді та українських шлягерів — «Наталка Полтавка», «Запорожець», романсів К. Стеценка, А. Кос-Анатольського, «Дивлюсь я на небо», «Соловейко», народних пісень — «Чорнії брови, карії очі» «Ой я знаю, що гріх маю» та ін. Вокалісти продемонстрували чудове володіння італійським бельканто й особливу щемливу українську задушевність, артистизм, гарне володіння голосами. Кульмінацією вечора виявилось дуетне виконання популярної пісні «Місяць на небі». Зворушена публіка вітала солістів гучними оплесками й після концерту пророкувала співакам велике творче майбутнє.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати