«Грані.Ру» починають спецпроект «Проти гомофобії»

Про це повідомляє саме видання на своєму сайті. У рамках проекту «Грані.Ру» спробують залучити до дискусії на таку гостру сьогодні в російському суспільстві тему відомих в інтелектуальному середовищі країни людей.
«Відомі письменники, музиканти, журналісти, громадські діячі говорять про своє ставлення до закону про заборону «пропаганди гомосексуалізму», до вторгнення влади в приватне життя громадян, до чергової атаки мракобісся. «Гомосексуальна» тема багатьом здається слизькою і небезпечною, далеко не всі лідери протестного руху готові твердо виступити на захист прав ЛГБТ. Наш проект відкривають заслужений вчитель Росії Тамара Ейдельман, журналісти Маріанна Максимовська і Андрій Лошак, музикант Василь Шумов, письменники Лінор Горалік та Лев Рубінштейн», - відзначає видання в передмові до проекту.
На сьогодні відео з вищезазначеними учасниками обговорення вже можна переглянути на сайті «Грані.Ру».
Нагадаємо, в кінці січня цього року Дума РФ підтримала в першому читанні законопроект про заборону пропаганди гомосексуалізму серед неповнолітніх. Законопроект викликав протести і гострі дискусії в суспільстві. Частина росіян сприйняла закон як такий, який принижує людей, калічить долі і відмовляє меншині в рівних правах.
Рубрика
Медіа