Навчальний телеканал ТАК-TV підкорює «цифру»
Разом із технічним оновленням змінюється й концепція мовлення«З моменту, як ми увімкнули цифрове мовлення, телевізійний академічний канал мовитиме на території Миколаївської області 24 години на добу в супер’якості. Це, передусім, робота для телеглядачів, і я думаю, що ми будемо цікавішими та мобільнішими», — зазначив Гліб Головченко, генеральний продюсер телекомпанії ТАК-TV під час урочистого старту мовлення телеканала в цифровому форматі.
Виходячи з того, що сам по собі мовник є унікальним явищем в українському телепросторі (перший та єдиний навчальний канал, який належить вищому навчальному закладу — Коледжу преси і телебачення), унікальним виявився і старт цифрового мовлення. У прямому ефірі в аналоговому та цифровому форматі канал транслював засідання громадської ради телекомпанії ТАК-TV під час «Телевізійного прес-клубу з Глібом Головченком».
«Дуже приємно, що Миколаївщина освоює сучасні технології, що є можливість збільшувати кількість каналів і здійснювати мовлення в найсучаснішому форматі», — прокоментував нововведення Олександр Садовський, начальник управління фізичної культури і спорту Миколаївської ОДА, член громадської ради ТК ТАК-TV. Чиновник додав, що було б добре, якби особливу увагу ТАК-TV приділяв спортивним подіям, адже в Миколаєві відбувається понад 60 чемпіонатів України з різних видів спорту, які по телебаченню транслюють дуже рідко.
Під час прямого ефіру також було передано цифрове обладнання найбільшому кабельному операторові Миколаєва. Проте глядачі телеканала ТАК-TV отримають не тільки картинку і звук кращої якості. У цифровому форматі зміниться і концепція мовлення. «Головна функція нашого каналу — освітня — залишиться без змін, — запевняє програмний директор каналу ТАК-TV Катерина Бобир. — Але ми хочемо збільшити кількість програм для глядачів середнього і старшого віку, адже в час, коли наша головна аудиторія — молодь навчається, їхні бабусі й дідусі вдома дивляться наш канал. Крім того, Миколаївщина славиться своїми музикантами, тож ми хочемо збільшити кількість музичних програм, у яких будуть задіяні місцеві виконавці. Сьогодні молоді талановиті музиканти і співаки дуже часто не мають доступу на телебачення через брак грошей — ми хочемо знайти таких виконавців і дати їм можливість показати себе. Тож новий цифровий сезон телевізійного академічного каналу буде дуже цікавий, енергійний та... добрий. Адже ми впроваджуємо телебачення добра».