Про... одяг майбутнього
24 жовтня — визначна дата для всього світового жіноцтва
Ще 1938 року компанія «Дюпон де Немур» оголосила про винайдення нового синтетичного матеріалу — нейлону. Нейлон вперше в історії легкої промисловості вирішив питання надання будь-якій тканині міцності та еластичності, чим одразу скористалися виробники панчіх та шкарпеток. А перші нейлонові панчохи було представлено 1939 року на Всесвітній виставці у Нью-Йорку. Американські жінки були в захваті від такої новинки і ще до масового поширення таких панчіх на полицях магазинів встигли назвати їх «одягом майбутнього».
Це й не дивно, адже презентація товару на виставці таки вражала: біля входу до павільйону стояв дванадцятиметровий манекен, одягнений у надзвичайно міцні й тоненькі нейлонові панчішки. А рекламні агенти роздавали безкоштовні зразки й усіх запевняли, що «тепер носити шовкові, а не нейлонові панчохи — це все одно, що їздити верхи замість того, щоб їздити авто!»
І ось нарешті 24 жовтня того ж року довгоочікувані панчохи надійшли до магазинів. Вони добре розтягувалися, не втрачали форми, витримували і дощ, і мороз та не утворювали ганебних, на думку більшості леді, зморщок під колінами.
Саме так розпочалася «нейлонова хода» жіноцтва світом.