Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Захід з великою історією

Королівське сільськогосподарське товариство Ольстера відновило свою відому виставку
01 жовтня, 09:56
ФОТО РЕЙТЕР

Найбільша сільськогосподарська подія в Північній Ірландії повернулася після того, як її було скасовано минулого року через пандемію Covid-19 — так написали медіа про щорічну виставку в парку Балморал під Лісберном, що проводиться Королівським сільськогосподарським товариством Ольстера.

Королівське сільськогосподарське товариство Ольстера (RUAS) було спочатку відоме як Північно-Східна сільськогосподарська асоціація Ірландії, яка була утворена 1854 року після Великого Голоду та з огляду на бажання покращити сільське господарство. Товариство мало охопити округи Даун, Антрім, Армаг та Монаган, проводячи сільськогосподарські виставки та даючи вказівки щодо сільського господарства, нагадують на сайті заходу www.balmoralshow.co.uk. У січні 1904 року його величність король Едуард VII надав йому статус Королівського сільськогосподарського товариства Ольстера. Товариство має благодійний статус, а його дохід спрямовується на просування його цілей. Метою ж об’єднання є сприяння розвитку сільського господарства в Північній Ірландії шляхом проведення сільськогосподарських виставок та навчань із сільського господарства, а також сприяння промисловості, мистецтву, науці та літературі — хоча вони завжди вважалися другорядними щодо головної мети сприяння сільському господарству.

«Цього року виставка продовжує мати неперевершений асортимент класів — від коней до поні, кіз та свиней, птиці, голубів та яєць, а також безліч класів м’ясної та молочної великої рогатої худоби, які змагаються за престижні титули чемпіона», — розповіли про захід його організатори виданню www.newsletter.co.uk. Ронда Гірі, операційний директор виставки, сказала: «Після того, як відклали, а потім скасували шоу 2020 року, ми раді, що змогли провести цей захід у парку Бальморал, і хочемо подякувати всім, хто взяв участь».

На фото: В об’єктиві — чорно-біла чубата курка польської бантамки на щорічному шоу Balmoral, що проводиться Королівським сільськогосподарським товариством Ольстера, яке відновилося після скасування минулого року через COVID-19 у Лісберні, Північна Ірландія, 23 вересня 2021 р.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати