Англiйський початок Андрiя Медведєва
— Як проходив матч Медведєва з росіянином Маратом Сафіним?
— У перший день у Андрія виходило буквально все і, мабуть, гра закінчилася б після трьох сетів. Але в хід поєдинку втрутилася погода — пішов дрібний дощ. Андрій не полюбляє перенесень. А Марат розігрався, однак, як і всі «іспанці» (живе і тренується на Піренеях) він не навчений грі зльоту, яка є сильною стороною мого підопічного. У результаті, попри рецидив старої травми Андрій переміг у чотирьох сетах — 6:3, 6:4, 4:6, 6:4. У роздягальні він сказав, що налаштовувався на п’ятий сет.
— Судячи з цієї гри, Андрій помалу виходить із кризи.
— Так, він потрапив у досить глибоку психологічну яму. Особливо прикро було програвати австралійцеві Патріку Рафтеру, маючи в активі матч-бол у голландському Розмалені. Але попереду в нас зустріч із Гораном Іванішевичем. Кращого подразника годі й шукати. Цього року Андрій двічі перегравав Горана на «харді» й на землі. Але на траві хорват виступає дуже сильно.
— Яка подальша «сітка» в українського тенісиста?
— Переможець пари Медведєв — Іванішевич виходить на австралійця Скотта Дрейпера. Британець Грег Руседськи через травму відмовився від участі у змаганнях.
— Як ви розцінюєте виступ нашої тенісистки Олени Татаркової, котра зуміла перемогти сильну француженку Марі П’єрс? Це випадковість чи закономірність?
— Олена дуже талановита, вміє в тенісі все, але довго проривалася в еліту, тож тепер їй просто необхідно подолати комплекс середнього гравця. Перемога повинна її надихнути.
— Через проведення у Франції чемпіонату світу з футболу чи не зменшилася увага до Уїмблдону з боку глядачів?
— Людей на всіх кортах, незалежно від рівня матчу дуже багато. І ще мене вражає велика кількість представників колишніх республік СРСР. У сітці змагань (як жіночій, так і чоловічій) їх по 10 — 15 чоловік.
— Чи дочекалися глядачі сенсацій?
— Мабуть, крім виграшу Татаркової, можна назвати такою перемогу білоруса Олександра Волчкова над словаком Каролем Кучерой. Турнір щойно набрав хід, і всі сенсації попереду.