Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Рабинович — проти «Товариша», Мороз — проти Рабиновича, «глава сім'ї» проти всіх?

13 серпня, 00:00

Кандидат у президенти від СПУ Олександр Мороз збирається підготувати судовий позов про захист честі та гідності стосовно громадянина Ізраїлю, відомого бізнесмена, голови Всеукраїнського єврейського конгресу Вадима Рабиновича у відповідь на обвинувачення останнього на адресу очолюваної ним партії, повідомляє УНІАН.

Нагадаємо, що в середу В.Рабинович заявив про свій намір подати позов на газету СПУ «Товариш» на суму $15 мільйонів і на автора надрукованої в цій газеті статті «Феномен Рабиновича» Сергія Сосненка — на $1 мільйон за завдавання йому цією публікацією «комерційного та морального збитку».

Сам О.Мороз, коментуючи це повідомлення УНІАН, охарактеризував вищезазначену статтю як «гостру і в чомусь різку». Поруч із тим, на його думку, ця публікація не містить ніяких відомостей про Рабиновича, які раніше не були б опубліковані у вітчизняних чи зарубіжних ЗМІ.

Він вважає, що агресивна реакція Рабиновича пояснюється намірами скандального бізнесмена повернутися в лоно «сім'ї», від якої його було відлучено в ході «підкилимової боротьби зусиллями СБУ», а 24 червня йому взагалі було заборонено в'їзд до України на 5 років.

Що ж до телефонних переговорів В.Рабиновича з представниками СПУ про надання фінансової підтримки, які нібито мали місце, О.Мороз сказав, що бізнесмен «швидше за все переплутав СПУ з іншою партією, схожою за назвою, але набагато «прогресивнішою».

Вадим Рабинович, повідомляє УНІАН, збирається закінчити лікування в Ізраїлі і з дозволу лікарів повернутися в Україну після 21-го серпня. Він стверджує, що проти нього в Україні не порушувалося ніякої карної справи і він готовий сам відповісти на запитання СБУ. За його словами, на низку питань, які цікавили СБУ, він уже відповів.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати