Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Бренд “Вільні Люди” випустив колекцію вишиванок, узявши за ідею символи України

17 квітня, 17:09

Бренд “Вільні Люди” випустив капсульну колекцію вишиванок, узявши за ідею символи України, як давні, так і теперішні

Сукня «Мрії». Ніщо не зупинить мрію, час якої настав.

На сукні вишито літак «Мрія», лелеки, що летять, і квіти мальви.

Літак «Мрія» — найбільший та найпотужніший транспортний літак у світі — було знищено в результаті повітряної атаки на аеропорт Гостомель під час російського вторгнення в Україну 27 лютого 2022 року. Вишивка символізує прагнення українського народу незалежности, справедливости й демократичних цінностей, про що промовляє його багаторічна боротьба проти супостата.

Вишиванка червона/біла «Любов. Доля. Щастя». Сорочка входить до капсульної колекції «Тиха сила».

Капсула «Тиха сила» об’єднує вишиванки, в яких відтворено об’єкти мовного мистецтва нашого народу.

«Мова – це кров, що оббігає тіло нації. Виточи кров – умре нація». Юліан Дзерович.

Сукня/сорочка «Біля серця». Що у тебе біля серця? Про що твої думки?

У кожного про різне, але у всіх — про одне спільне: кохання, дім, надію.

«Сміливі завжди мають щастя», Іван Багряний, «Тигролови»

Сорочка «Янголи». Сорочка присвячена українським військовим. Вишиті чоловічі й жіночі фігури одягнені в піксельну форму. Фігури утворюють живий ланцюг, символізуючи згуртованість та братерство.

Образ вишивки передбачає подвійний зміст: це військові, які є янголами – охоронцями сучасної та майбутньої України.

Я знаю вас, нащадки запорожців, я вірю вам і низько б’ю чолом. Дивлюсь на вас і вірою займаюсь, і б’ю поламаним крилом».
Олександр Олесь.

«Ми всі загинемо, але ми свідомо вибрали цю дорогу, бо таких, як ми, треба було і буде треба, як зразок прийдешнім борцям за волю України».

Олександра (Леся) Томич-Паєвська – «Орися», «М-35» (1908–1953) – координаторка діяльности Окружних Проводів ОУН-УПА Буковини й Гуцульщини, референтка пропаганди Окружного проводу ОУН

Сукні/сорочки «Ціна хліба». Іде війна. Чоловіки та жінки б'ються за існування свого народу, як і наші предки минулими століттями. Земля напоєна їхньою кров‘ю. Хліб для України — це життя. Цього року ціна хліба — життя.

Геноцид українців, також етноцид українців, — цілеспрямовані кампанії знищення українського народу, що їх організовували й здійснювали московський царський, тоталітарні радянський комуністичний і російський неонацистський режими. Геноцид включає воєнні злочини, скоєні під час російського вторгнення в Україну 2022 року. Ключовими складовими залишаються, зокрема, масові звірства, вбивства та депортації українців, переміщення українських дітей-переселенців до системи освіти Російської Федерації, захоплення та цілеспрямоване знищення об'єктів господарської інфраструктури, системні дії Російської Федерації, розраховані на поступове знищення українського народу та росіянізація України.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати