Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У Києві відкрили 14-й дитячий будинок сімейного типу

04 червня, 15:32

Мешканцями квартири в новому будинку в Солом’янському районі столиці стала сім’я Ольги та Леоніда Лебедєвих, які виховують шістьох дітей. Влада обіцяє, що до кінця року в столиці діятиме ще чотири таких дитячих будинків.

Родина разом із представниками КМДА та журналістами оглядають квартиру. Спочатку — ігрова кімната, потім піднімаємося сходами на другий поверх, де розташовані дитячі кімнати. За вікном — аеропорт Жуляни. «Будете бачити всі літаки», — говорить, показуючи хлопчикам вид з вікна, заступник голови Київської міської державної адміністрації Віктор Корж, який дарує родині ключі від помешкання. На знак подяки за житло площею 240 м2 Ольга та Леонід дарують гостям світлини своєї сім’ї. Потім запрошують до столу пити чай.

Ольга розповідає, що почала займатися доглядом за безпритульними дітьми 1998 року. Ще будучи незаміжньою, дівчина взяла двох чотирирічних хлопчиків-двійнят — Володимира та Віталія, яким на сьогодні виповнилось уже по 11 років. Домініка, Данат, Дамір і Даяна, які між собою є братами і сестрами, живуть у новій сім’ї лише два тижні, але почуваються тут добре. «Я вирішила своїм прикладом, своїм життям показувати, що насправді це можливо», — усміхається мама великої родини, зручно вмостившись разом із дітьми на великому дивані у новій квартирі.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати