Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Хроніки спротиву. Неповторне

05 квітня, 13:45

Вчора я написав, що одне з найпопулярніших російських гасел "можем повторить” стосується не так радянської армії, яку начебто мали на увазі автори цієї маячні, скільки німецької, гітлерівської. Частина коментаторів зауважила, що обмежуватись лише есесівцями було би несправедливим.

Резонна поправка. Сучасні рашисти творчо поєднали методи людожерів Гітлера з досвідом “дідів”, які “воювали” (ще одна безглуздо-патетична конструкція). Ті діди, як відомо, не тільки дійшли до Берліна завдяки колосальній допомозі ненависної Америки, але й зґвалтували по дорозі все, що ворушилося. Ну й, звісно, поцупили тони чужого добра.

Тож так, рашистські бандити є цілком гідними нащадками отаких от батьків. І стаття-маніфест “Що Росія має зробити з Україною” (авторства тої самої гниди, що придумала мапи з поділом українців на 3 сорти в 2004), опублікована вчора головним російським державним інформагентством РІА – черговий доказ того. Це, якщо ще хтось не бачив, покрокова програма з ліквідації України та українців як нації. Всі риторичні масочки про братні народи та “не збираємося окупувати” відкинуті в сторону. Більшість українців оголошується нацистами, яких треба “перевиховати” з допомогою “ідеологічних репресій” та “жорсткої цензури”; “денацифікація” має дорівнювати “деукраїнізації” і “деєвропеїзації” (sic!), “Україна неможлива в якості національної держави” і тому подібне.

Слово в слово – те, що робили з окупованими народами і СРСР, і Третій Рейх. Власне, рашисти й спробували повторити це, приміром, на Київщині.

Але історичні уроки їм добром не пішли. Що трапилось з Гітлером– відомо. А от радянський 1945 рік і те, що після нього – ситуація в принципі невідтворювана. Бо тоді США допомагали Москві, а тепер допомагають нам. Бо в Галичині окупанти в 1940-х боролися з місцевими партизанами, а зараз мають справу з великим, умілим, доволі добре озброєним військом. Бо руSSня воює за власні галюцинації, а ми за свою землю.

Тому ніяких повторів не буде. Ми вперше в історії виграємо війну в росії, а росія вперше в історії нам програє. І розпадеться на шматки. Востаннє й безповоротно.

А ви як думали.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати