Перейти до основного вмісту

Завдяки пріоритетному одруженню в Армія+ вже зареєстровано 150 шлюбів

02 травня, 18:18

Завдяки сервісу, який дає можливість вибрати пріоритетні дату та час для одруження в Дії через застосунок Армія+, вже офіційно зареєстровано 150 шлюбів. А перші 10 пар отримають відпочинок у Карпатах та ювелірні прикраси від партнерів Армія+.

Про це пише Рубрика, посилаючись на Міноборони України.

«Наша команда радіє тому, що сервіс знайшов відгук серед користувачів і що тепер в Україні офіційно з'явилося 150 нових сімей. Зичимо їм щастя та любові. А 10 пар, які одружилися найпершими отримають подарунки від наших партнерів: 5 – вікенд в екокурорті IZKI, і ще 5 – сертифікати на парні обручки від ювелірного дому KIMBERLI», – зазначила заступниця міністра оборони України з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

Щоб отримати найближчі дату і час для реєстрації шлюбу, 

  • військовослужбовець чи військовослужбовиця мають подати заяву через Армія+ у розділі «Сервіси». 

  • Після того, як партнер чи партнерка підтвердять, що готові одружитися, Дія запропонує обрати дату і час.Посиланням на церемонію з'явиться у Дії в день весілля. 

  • Одруження відбувається онлайн і триває до 30 хвилин. Для цього обом сторонам необхідно мати в Дії ID-картку чи закордонний паспорт, а також верифікований податковий номер.

Сума послуги складається з проведення церемонії у форматі відеоконференції (1 016 грн у робочі дні), державного мита (85 копійок) та комісії банку (1.44% від суми мита). Після церемонії у Дії з'явиться цифрове свідоцтво про одруження. Також можна замовити і фізичне, яке доставлять Укрпоштою чи кур'єром. Його ціна становитиме 390 гривень на кожну адресу.

Delimiter 468x90 ad place

Новини партнерів:

slide 7 to 10 of 8

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати