Зеленський запровадив нові санкції проти пропагандистських медіа та тіньового флоту рф: хто у списку

Президент Володимир Зеленський запровадив нові санкції, які стосуються тих, хто виправдовує війну росії проти України, та тіньового флоту рф.
Про це розповів сам Зеленський, також про це свідчать укази на сайті Офісу президента №229/2025 та №230/2025, пише Рубрика.
Так санкції запровадили проти:
-
російського пропагандиста та кореспондента Россия 1 Олександра Сладкова
-
російської журналістки та пропагандистки Аріни Шарапової
-
українського політтехнолога і проросійського пропагандиста Вадима Карасьова
-
російського продюсера українського походження Юри Бардаша тощо.
Також Зеленський запровадив санкції проти російських юридичних осіб, які ведуть пропагандистську діяльність на тимчасово окупованих територіях, як "Херсонка.Ру", "Реадовка.Ру", "Правда.Ру", "Телерадиокомпания "Таврия" тощо.
"Посилюємо тиск на пропагандистів війни й тих, хто виправдовує Росію, а також разом з партнерами блокуємо діяльність російського тіньового флоту. Відповідні укази вже на сайті", — прокоментував запровадження санкцій Володимир Зеленський.
Окрім того, Зеленський анонсував підготовку ще одного рішення РНБО щодо функціонерів. Указ зʼявиться незабаром.