Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Україна веде перемовини з країнами ЄС щодо повернення чоловіків, які незаконно виїхали за кордон, – Клименко

22 червня, 10:30

Україна веде переговори з представниками країн Євросоюзу щодо можливості повернення чоловіків громадян України призовного віку, які незаконно перетнули кордон.

Про це в інтерв'ю Радіо Свобода розповівміністр внутрішніх справ Ігор Клименко, цитує Рубрика.

"Ми ведемо консультації з нашими колегами з Європейського союзу і ці переговори продовжуватимуться й надалі. Звісно, кожна країна ЄС діє за законами та правилами Єврокомісії. Тому ці переговори триватимуть – про можливе повернення наших громадян, якщо вони нелегально перетнули кордон", — сказав міністр.

Клименко розповідає, що поки представники країн ЄС не налаштовані масово повертати українських чоловіків, але переговори продовжуються.

Він також розповів, що щодня на кордоні десятки чоловіків намагаються незаконно покинути країну, задля уникнення мобілізації.

"Ми говоримо, звичайно, про десятки людей щодня. Буває 10, буває 20, буває 30. Ми говоримо не лише про тих людей, які хочуть переплисти Тису, перейти гори, а й про тих людей, які на пунктах пропуску намагаються пройти за підробленими документами. Це досить великий відсоток – близько 15% наших громадян", — повідомив Клименко.

Під час воєнного стану діє обмеження на виїзд чоловіків віком від 18 до 60 років з території України.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати