Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Південна Корея не матиме жодних обмежень для військової допомоги Україні, якщо росія надасть зброю КНДР

23 червня, 16:05

Якщо російська федерація надаватиме КНДР високоточну зброю, то Південна Корея не стане "зв'язувати" себе у військовій допомозі Україні.

Про це заявив радник з питань національної безпеки Чан Хо Джин, передає агентство Yonhap.

Як зазначив японський посадовець, рішення Сеула про надання зброї Українізалежить від того, як розвиватиметься військова співпраця росії з Північною Кореєю, які нещодавно уклали угоду про стратегічне партнерство.

"Я хотів би підкреслити, що все залежить від того, що робитиме Росія", – сказав Чанг в ефірі телеканалу KBS. "Чи залишиться у нас якась межа, якщо Росія дасть високоточну зброю Північній Кореї?"

Раніше Чан Хо Джин заявляв, що будь-яка співпраця, яка сприяє військовому зміцненню КНДР, є порушенням резолюцій Ради безпеки ООН та підлягатиме міжнародному контролю та санкціям.

Він також обіцяв ужити відповідних заходів, зокрема переглянути питання збройової підтримки України, змінивши політику Сеула щодо ненадання Україні летальної зброї.

Чан Хо Джин додав, що Південна Корея зберігатиме стратегічну невизначеність щодо типів зброї, які можуть бути поставлені Україні, адже "буде цікаво подивитися, як на це відповість росія, а не розкривати наші плани заздалегідь"

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати