Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Прем’єр-міністр обговорив із Президентом ЄБРР інвестиції в енергетику, розмінування та підтримку малого й середнього бізнесу

27 вересня, 18:19

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо, повідомляє Урядовий портал.

«Європейський банк реконструкції та розвитку — один з найважливіших партнерів України. Підтримка ЄБРР дозволяє забезпечувати стабільність роботи у сфері критичної інфраструктури та приватного сектору», — зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр підкреслив, що Україна цінує зобов’язання ЄБРР інвестувати в нашу державу 3 млрд євро протягом двох років.

Сторони обговорили реалізацію спільних ініціатив, зокрема у сфері енергетики. У ЄБРР повідомили, що готують нові проекти з НЕК «Укренерго» й НАК «Нафтогаз України». 

Денис Шмигаль зі свого боку розповів про перспективні напрями для інвестицій: ринок гуманітарного розмінування, ВПК, машинобудування, підтримка малого й середнього бізнесу, розвиток ветеранського підприємництва. Він також висловив сподівання на активну участь ЄБРР у відновленні України.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати