Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Білий дім і Конгрес об'єдналися, щоб розробити санкції українським чиновникам, - ЗМІ

31 січня, 12:52

Білий дім вже кілька місяців воює із Конгресом, однак тепер обидві сторони працюють спільно, щоб закласти фундамент нових каральних санкцій щодо України. Про це у блозі The Cable журналу Foreign Policy заявив впливовий журналіст Джон Хадсон.

Адміністрація та "могутні члени Конгресу, в тому числі один з її найавторитетніших і найбільш гучних критиків", пише автор, спільно прагнуть виявити конкретних членів українського уряду та сил безпеки", на яких можна було б накласти санкції у майбутньому.

Співробітник Держдепартаменту, який забажав залишитися неназваним, наголосив, що адміністрація США поки що не вирішила, чи вводити санкції.

"І все ж той факт, що каральні заходи взагалі розглядаються, вказує на невдоволення адміністрації насильством, яке поширюється в Україні, а також відображає потенційну готовність адміністрації діяти", - коментує автор.

"Це попереджувальний постріл, адресований тим українським чиновникам, яких ми вважаємо відповідальними за насильство", - наголосив співробітник апарату Конгресу.

За його словами, офіційна підготовка основ для застосування санкцій - завдання нелегке, потрібно багато канцелярської роботи для виявлення винних і розшуку їхніх активів. Здійснити санкції на практиці ще важче: знадобляться зусилля як Держдепу, так і міністерства фінансів США.

За матеріалами: iPress

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати