Чернігів становив новий танцювальний рекорд
![](/sites/default/files/news/02052015/11155127_778657955575832_5061182749929417695_o.jpg)
Більше двох тисяч дітей віком від п’яти до вісімнадцяти років встановили на центральній площі Чернігова танцювальний рекорд України. Діти синхронно затанцювали під пісню Софії Ротару «Я, ти, він, вона, разом – ціла країна!». У встановленні рекорду взяли участь творчі колективи Чернігова, Ніжина, Корюківки та Щорса, а також учні деяких чернігівських шкіл.
Головне гасло танцювального рекорду України – «Ми обираємо мир!». Взагалі подібного роду рекорд в Україні реєструють вперше. Це підтверджує і представник Національного реєстру рекордів України Андрій Литвиненко.
«Це взагалі перший подібного роду дитячий рекорд, - зауважує представник Національного реєстру рекордів. – Ми реєстрували «Майданс», на якому було більше 15-ти тисяч учасників, але там були також дорослі. Тут – одні діти».
Окрім синхронного виконання танку, діти заспівали гімн миру: «Мами і тата, ми не хочемо війни». За словами організаторів заходу, метою флешмобу було засвідчити прагнення дітей до миру.
Віталій НАЗАРЕНКО, Чернігів, фото автора